Chcesz wiedzieć jak wyleczyć trądzik?

_____________________

Oto zestaw ebooków, który pomoże Ci zrozumieć i rozwiązać problemy z niedoskonałościami skóry. Składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Trądzik jest skutkiem zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych problemów organizmu. Dlatego podejście łączące wszystkie czynniki składające się na powstanie i nasilanie trądziku jest kluczem do trwałego pozbycia się go oraz uzyskania promiennej, gładkiej i zdrowej skóry.

Osiągniesz to dzięki mojej Łączonej Kuracji Antytrądzikowej. Poznasz ją w zestawie e-booków Cera niemal bez skazy. Zdradzę Ci w nim plan swojej łączonej kuracji antytrądzikowej, dzięki której pozbyłam się trądziku i zaskórników.

Cześć, nazywam się Daria Gaca

i jestem założycielką marki Queen of Skin

Zanim powiem Ci o sobie, kim jestem i dlaczego mówię o skórze, zdradzę Ci najpierw podejście do leczenia trądziku, które może być dla Ciebie nowe.

Jest to podejście skuteczne bez względu na to, jak beznadziejny wydaje Ci się Twój przypadek. Pomoże Ci bez względu na to, jak wiele sposobów już próbowałaś, a które Cię zawiodły.

Spójrz…

Trądzik to problem bardzo złożony i nie powinien opierać się wyłącznie na zewnętrznej kuracji skóry. Okazuje się, że jego główną przyczyną są wewnętrzne problemy organizmu, pewne niedobory oraz codzienne czynności, które nasilają objawy.

Już samo wyeliminowanie tych błędów prowadzi do polepszenia kondycji cery. A całkowite wyleczenie osiągniesz, łącząc wszystko to, co opisuję w moim dwuczęściowym poradniku Cera (niemal) bez skazy. Łączona Kuracja Antytrądzikowa.

Nie obwiniaj siebie

Jeśli do tej pory metody, które stosowałaś na pozbycie się trądziku nie pomogły, to nie obwiniaj za to siebie, ani producentów kosmetyków ;)

Prawdopodobnie, tak jak większość dziewczyn i kobiet, robisz wszystko, co w Twojej mocy, by doprowadzić swoją skórę twarzy do najlepszej kondycji.

Co więc stanowi problem? Nie Twoje zaangażowanie, lecz podejście i metody…

Po pierwsze, Twoja zewnętrzna pielęgnacja mogła nie zadziałać, gdyż np.:

 • dobrałaś nieodpowiednie substancje aktywne w produktach kosmetycznych,
 • w kosmetykach mogły znajdować się substancje, które pogarszały Twój stan cery,
 • w nieprawidłowej kolejności stosowałaś kosmetyki,
 • nie zapewniasz skórze wystarczającego nawilżenia i ochrony,
 • czy nieświadomie popełniasz błędy wpływające na nasilanie problemów skórnych.

Po drugie, Twoje dotychczasowe metody nie zadziałały, bo nie połączyłaś odpowiedniej pielęgnacji z kuracją wewnętrzną oraz nie wyeliminowałaś błędów nasilających trądzik.

Skóra jest narządem, tak jak nerka, serce czy wątroba. To zespół wyspecjalizowanych tkanek, które współpracują ze sobą, żeby zapewnić całemu organizmowi niezbędne funkcje biologiczne.

Ten niesamowity organ nie tylko chroni narządy wewnętrzne przed uszkodzeniem, ale również utrzymuje wodę w organizmie, reguluje temperaturę ciała, pomaga wydalać toksyny z organizmu oraz przekształca światło słoneczne w witaminę D.

Skóra nie jest osobnym organem, składa się na połowę naszego ciała i działa zależnie od pozostałych organów: układu trawiennego, nerwowego, hormonalnego itd. Jest elementem całości i nie powinniśmy traktować jej jak coś odrębnego.

Jej kondycja jest zależna od tego, co dzieje się wewnątrz nas, ale i jej stan wpływa na nasze samopoczucie, ogólny stan zdrowia, tak samo jak serce, śledziona, jelita czy mózg. Zatem na skórze mogą pojawić się wypryski świadczące o tym, że człowiek ma problemy przykładowo z układem hormonalnym czy trawiennym.

Dopiero patrząc na problem trądziku całościowo, zdajesz sobie sprawę, że sama kuracja antytrądzikowa, polegająca tylko na odpowiedniej pielęgnacji skóry i stosowaniu dobranych kosmetyków, nie będzie tak efektywna, jak wszechstronne działania, wpływające na poprawę zdrowia i kondycję całego organizmu.

Wyniki badań zarówno w zakresie chemii, jak i fizyki, czy nauk biomedycznych wykazują, że dopiero połączenie wszystkich czynników mających wpływ na kondycję i stan cery mają największą efektywność w przywróceniu zdrowia i pięknego wyglądu skórze.

Dlatego w poradniku Cera niemal bez skazy pokażę Ci, jak zastosować łączoną kurację antytrądzikową – w której łączysz różne metody leczenia trądziku zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. A po drugie, poradnik pomoże Ci dostosować kurację pielęgnacyjną ściśle pod Twój typ skóry i rodzaj trądziku, co jest krytycznie ważne.

Takie kompletne podejście do leczenia – jest ono łatwe w zastosowaniu, nie martw się – pomoże Ci bez względu na to, jak poważny wydaje Ci się Twój problem trądziku i bez względu na to, ile razy już próbowałaś się go pozbyć, gdyż teraz zrobisz to właściwie. Poradnik przeprowadzi Cię przez cały proces rozpisania indywidualnej pielęgnacji antytrądzikowej. Jeśli okaże się, że masz typ cery i problemy skórne podobne do moich, będziesz mogła skorzystać z zawartego w poradniku planu lub zmodyfikować go pod siebie. To zaoszczędzi Ci sporo czasu i pieniędzy.

Nie musisz dłużej zmagać się z niedoskonałościami na swojej twarzy.

Co zawierają obie części ebooków?

Wiedza zawarta w poradnikach, da Ci odpowiedź na pytanie:
jak wyleczyć trądzik?

Uzyskasz praktyczne informacje, poruszające m.in. taką tematykę jak: pielęgnacja, czynności w codziennym życiu nasilające trądzik, dieta, czy suplementacja.

Po zapoznaniu się z obiema częściami ebooka, będziesz w stanie rozpisać swoją indywidualną kurację pielęgnacyjną, która poprowadzi Cię do pozbycia się tej zmory – trądziku.

Cera niemal bez skazy

Część 1 Teoria

Z części teoretycznej poradnika Queen of Skin dowiesz się m.in. jakie są:

 • Przyczyny i codziennie popełniane błędy prowadzące do powstawania i nasilania trądziku;
 • Szkodliwe substancje w kosmetykach, które pogarszają stan Twojej cery;

 • 6 ważnych czynników wpływających na efekt kuracji antytrądzikowej;

 • Typy cery i rodzaje trądziku, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dobrać odpowiednie substancje aktywne do Swoich problemów skóry;

 • Najważniejsze składniki aktywne leczące trądzik i oczyszczające pory z zaskórników.

Cera niemal bez skazy

CZĘŚĆ 2 PRAKTYKA

Część praktyczna poradnika Queen of Skin zawiera:

 • Kodeks kuracji, w którym zawarte są zasady przeprowadzania całej kuracji;

 • Etapy świadomej porannej i wieczornej pielęgnacji skóry twarzy, dzięki którym zaczniesz prawidłowo dbać o swoją skórę;

 • Wykaz produktów kosmetycznych wraz z komentarzem, które zawierają składniki leczące trądzik – substancje te zostały opisane w I części poradnika;

 • Opis dodatkowych, domowych zabiegów pielęgnacyjnych, które można i warto wykonywać przy cerze trądzikowej;

 • Dokładnie opisany plan kuracji antytrądzikowej Darii, dzięki której wyleczyła trądzik i oczyściła pory z zaskórników;

 • Dodatkowo na końcu części 2 poradnika podpowiadam w jaki sposób utrzymać osiągnięty efekt kuracji i to z podziałem na każdą porę roku!

Co otrzymujesz?

Piękna cera na wyciągnięcie ręki

Dzięki mojej Łączonej Kuracji Antytrądzikowej dowiesz się jak działać całościowo na problemy skórne i osiągniesz między innymi takie efekty jak:

Skóra wolna
od trądziku

Piękna, gładka
i zdrowa cera

Spłycone pory, oczyszczone
z zaskórników

Odmłodzenie
i ujędrnienie
skóry

Lepsze
samopoczucie

Wzmocniona
ochrona skóry

RECENZJE PIERWSZYCH CZYTELNICZEK

Zdaje się, że mam bardzo podobną cerę do Darii i tak jak jej, trądzik wyskakiwał mi głównie przed okresem i po zjedzeniu produktów niewskazanych dla osób z tą przypadłością. Pomimo tego, że nadal nie umiem zrezygnować z wielu produktów już sama kuracja antytrądzikowa przyniosła wspaniałe efekty. Ja akurat dużo nie modyfikowałam w swoim planie. Stosuję kurację dopiero 3 miesiąc, a już po kilku dniach zauważyłam różnicę. Nie mogę się doczekać kolejnego ebooka o nawilżaniu! W 1cz. ebooka dowiedziałam się też ile błędów popełniałam każdego dnia, np. przenosiłam syf z wózków sklepowych na twarz. Już tego nie robię :) Dzięki, dzięki, dzięki!

Anka, 28 lat

Od ginekologa i dermatologa słyszałam tylko, że po ciąży trądzik minie, urodziłam dwóch synów, a stan mojej cery się nie zmienił. Jakby urodzenie dzieci to było magiczne lekarstwo…  Z ebooka Cera niemal bez skazy dowiedziałam się tak wielu rzeczy, że jestem w szoku, że żaden dermatolog nawet o kilku nie wspomniał… Koniec z lekami doustnymi, wysuszającymi maściami i tandetnych kosmetyków niby na pryszcze… Mam trochę inny typ cery niż Daria, ale wg wskazówek z ebooka zmodyfikowałam swój plan antytrądzikowy i już po 2 tyg zmiany całej swojej pielęgnacji widzę duże efekty. Nie mogę się doczekać całkowitego wyleczenia.

Dorota, mama 2 synków, 34 lata

Daria jest moją koleżanka od kilkunastu lat, jako jena z pierwszych testowałam jej plan antytrądzikowy. Ze względu na trochę inny trądzik zmodyfikowałam jej plan kuracji pod siebie wg Darii notatek i wskazówek. Szkoda, że już w liceum nie wyleczyłyśmy trądziku, życie byłoby piękniejsze.

Kasia Wilk, 31 lat

Mam koszmarny trądzik, grudki, blizny, aż dziury w twarzy. Dermatolog po kolejnych lekach załamywał ręce, stan mojej twarzy, dekoltu i ramion ciągle się pogarszał. Po każdym następnym leku miałam wysyp ogromnych grudek. Dzięki temu ebookowi spojrzałam z zupełnie innej strony na swój problem. Podeszłam do niego całościowo, od zmiany codziennej pielęgnacji, stylu życia, dietę po dodatkowe zabiegi na twarz. Nie wierzyłam, że cokolwiek i ktokolwiek mi pomoże. Ale Daria ma rację. Trzeba podchodzić do problemu całościowo. Samymi lekami czy maścią nie wyleczymy trądziku. Stosuję swoją kurację 4 miesiąc i trądzik nadal występuje ale delikatnie a nie takie duże grudy. Jestem zadowolona bo z każdym tygodniem robię postępy i dużo się uczę, przede wszystkim zmieniających się potrzeb skóry.

Iza, 19 lat

Nareszcie wiedza o trądziku i doświadczenie w tym temacie zebrane w jednym miejscu! W każdej książce i ebooku o pielęgnacji twarzy ten problem poruszany jest tylko szczątkowo, a tu cały ebook poświęcony wypryskom i zaskórnikom. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.

Alizja Zając, 24 lata

Zosia zmaga się z trądzikiem od 14 roku życia. Wróć zmagała się… Po wprowadzeniu zmian w diecie i suplementacji, które wskazała Daria oraz wymianie wszystkich kosmetyków, córka prawie pokonała trądzik. Przymierzamy się do ostatniego etapu opisanego w poradniku. Dziękujemy obie za tą wiedzę!!! :)

mama Zosi, 16 lat

Kup obie części poradnika

Cera niemal bez skazy. Moja kuracja antytrądzikowa

69,00zamiast 169,00 zł
 • oszczędzasz 100 zł
 • na Twojej skrzynce e-mail po 15 sekundach od opłacenia

Nie męcz się dłużej! Zamów ebook i dowiedz się jak wyleczyć trądzik

jak wyleczyć trądzik

KILKA SŁÓW ODE MNIE

Kilkanaście lat zmagałam się z trądzikiem. Pomimo wielu wizyt w gabinetach dermatologicznych i kosmetologicznych, nikt nie pomógł mi skutecznie wyleczyć trądziku. Lata mijały, a na mojej twarzy nie ubywało wyprysków. Pojawili się za to kolejni nieprzyjaciele – pierwsze zmarszczki.

W KOŃCU WZIĘŁAM SPRAWY W SWOJE RĘCE!

Zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat możliwych przyczyn trądziku i tego co go nasila. Nie szukałam jednak informacji publicznie dostępnych, gdyż wiele z nich nawzajem się wykluczało. Blogerki, vlogerki, studentki dermatologii czy redaktorzy często powielają nieaktualną wiedzę, mity lub po prostu swoją opinię niepodpartą żadnymi badaniami czy doświadczeniem.

Rzetelną wiedzę znalazłam w publikacjach i badaniach naukowych. Informacje w ebooku oparte są przede wszystkim na wiedzy nie starszej niż 10 lat.

Przestudiowałam kilkadziesiąt badań i mój wniosek był jeden – ŻEBY WYLECZYĆ TRĄDZIK POTRZEBNE JEST CAŁOŚCIOWE PODEJŚCIE DO PROBLEMU.

Co to znaczy? Mianowicie to, że nie wystarczy jedynie leczyć trądziku zewnętrznie czy łykać tabletki. A zatem jak wyleczyć trądzik? Tego dowiesz się w moim ebooku Cera niemal bez skazy. Moja kuracja antytrądzikowa.

Część z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele czynników przyczynia się do rozwoju trądziku. Dlatego zapoznam Cię także z błędami, które popełnia się na co dzień.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez wszystkie etapy mojej codziennej pielęgnacji skóry twarzy oraz całą kurację, dzięki której pozbyłam się wszystkich problemów, a moja skóra jest nawilżona, promienna i jednolitego koloru. W efekcie nie muszę już na co dzień używać podkładu.

Ebook Cera niemal bez skazy skupiony jest głównie na zewnętrznej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zależało mi, abyś po zaznajomieniu się z wiedzą z obu części była w stanie zmodyfikować rozpisaną przez mnie kurację antytrądzikową zgodnie ze swoim typem cery i problemami skórnymi. Pozostałe elementy całej układanki – kompleksowego podejścia do pielęgnacji cery – pojawią się wkrótce.

W sprzedaży już niedługo poradnik o prawidłowym nawilżaniu skóry.